Tekstil Firmaları Fare Mücadelesi

Tekstil Firmaları Fare Mücadelesi

Tekstil firmalarının en büyük sorunlarının arasında fare sorunu gelir. Tekstil firmalarındaki fareler genellikle depolarda bulunur. Tekstil firmalarında genelde Pamuk Faresi çeşidi bulunur. Bu fare bulduğu pamuksu ürünleri parçalar ve yuvasına taşır. Yuvasına taşırken sağa sola savuşturur. Pamuk faresi bir alana girdiği zaman orayı resmen istila eder. Alanda ne kadar malzeme varsa hepsine hasar vermekten keyif alır boyu 10 Cm’yi geçmeyen bu fare çeşidi özellikle tekstil firmalarında büyük maddi hasarlara yol açar.

Tekstil firmanızda fare gördüğünüz zaman vakit kaybetmeden fare ilaçlama firmamızla irtibata geçiniz. Firmanızın gözle görünmeyen yerlerine fareler için özel olarak ürettiğimiz fare İstasyonları kurarak kemirgen sorununuzu bitirene kadar mücadele edeceğiz.

Tekstil firmasında farelerle ilgili sorunları çözmek için aşağıda belirtiğimiz yöntemleri kullanıyoruz

  • İş yerinize ücretsiz keşif gönderip uygun ilaçlama yöntemini belirtiyoruz
  • Şüpheli alanlarda çatlak ve dışarıya açılan delikler varsa kapattırıyoruz ve alanları kapattırmadan içlerine fare yemleri yerleştiriyoruz. Çünkü içeride hala fare olma olasılığı mevcut olabilir
  • Fare izi olan alanlara istasyon içerisinde fare zehri uyguluyoruz
  • Su giderlerinin içine fare zehri ilave edip sabitliyoruz.
  • Kapı altlarındaki boşlukları sıfırlayıp tekrar fare girmesini engelliyoruz

Tekstil ortamında sık sık yaşanan problemlerden biri de haşere ve fare sorunlarıdır. Haşereler ürünleri kemirerek firmalara büyük zararlar veriyorlar. Haşerelere karşı önlem almak için tekstil ilaçlama yapılması gerekir. Ancak yaptırılacak hatalı ilaçlamalar sizin sağlığınıza ve ürünlerinize büyük zarar verebilir. Bu yüzden tecrübeli ve kaliteli bir ilaçlama firmasıyla çalışmanız gerekir. Sahasında uzman ilaçlama servislerimizle size profesyonel ilaçlama hizmeti sunuyoruz. Haşerenin ya da farenin türüne göre uyguladığımız ilaçlamalar size kesin ve garantili bir ilaçlama kalitesini sunar.