Silivri İlçesinde Fare Ve Böcek İlaçlama

Silivri İlçesinde Fare Ve Böcek İlaçlama

18 Mahallesi ve 8 belgesi bulunan Marmara Bölgesi’nde yer alan Silivri’de 165 bin kişinin yaşamını devam ettirdiği Adrese Dayalı Nüfus Kayıt sisteminde bu bilgilere anında ulaşabilirsiniz. Ilıman iklim kuşağı özelliklerine sahiptir. Uzun yıllar ortalamasına göre Silivri’de yağışlar sonbaharda başlamakta ve özellikle kış aylarında yoğunlaşmaktadır. Yaz aylarında artan sıcaklıklarla birlikte böcek ve haşereler insanlara başlı başına bir bela olmaktadır.

Silivri İlçesi’nde En Çok Hangi Mahallelerden İhbar Gelmektedir

Büyük çavuşlu, Çanta, Değirmen köy, Gümüş yaka, Köyler, Ortaköy, Selim paşa Mahallelerinde daha çok böcek ve haşerelere rastlanılmaktadır. Firmamıza yapılan ihbarlara anında cevap vererek Silivri’deki 18 mahallede bütün köşe ve bucaklarını ilaçlamaktadır.

İlaçlamada Hangisi Daha Çok Etki Gösterir

Silivri İlçesi’nde fare ve böcek ilaçlama firmamız son teknoloji ekipmanlarıyla ve ilaçlama konusunda gereken bilgi ve birikime sahip personelimiz sizin yaşam alanlarınızda daha da rahat etmenize yardımcı olmaktadır. Kokulu, kokusuz, sıvı, jel kullanarak yaptığı ilaçlama tekniğini uygulayarak fabrika, restoran, depo, apartman, merdiven boşluğu, havalandırma, okul, yurt, ev, işyeri, ofis, alışveriş merkezi, park, bahçe, bağ ve site gibi açık veya kapalı alanlarda başarıya ulaşılmıştır.

Hem Ekonomik Ve Hem De Garanti Veriyoruz

Silivri ilçesinde fare ve böcek ilaçlama uygulamalarımızda en ekonomik ve garanti vererek hizmet vermekteyiz. Bunun için sizin yapmanız gereken tek şey firmamızla hemen irtibat kurmanızdır.