Hakkımızda

Fare İlaçlama Şirketi, İS-ÇEV alt yapısını kullanarak haşere sorunları için çözüm üretmektedir. Firma Sağlık Bakanlığından ilaçlama için ruhsat almış ve kaliteli hizmet vermektedir. Fare ile mücadele diğer haşerelere göre daha zordur. Fareler esnek bir vücuda sahiptir, koku alam duyuları çok yüksektir ve memeli grubundan olduğu için beyne sahiptir.

Fareler son derece akıllı canlılardır;

Fareler akıllı olduğu için onlara karşı bilinen fare tuzakları işe yaramaktadır. Fare İlaçlama Şirketi, çeşitli mücadele yöntemleri geliştirmiştir. Fareler sürekli ilaçlama şirketlerinin kullandığı tekniklere karşı önlem almaktadır.  Bu yüzden onları yakalamak ya da zehirlemek için iyi bir araştırma ve donanıma sahip olmak gerekir.

Fare ilaçlama için rodentisitler;

Rodentisit fare ilaçlarına verilen genel isimdir. Farelere karşı çeşitli istasyonlar kurulur ve içinde özel hazırlanmış yemler bulunmaktadır. İstasyonun kurulacağı yer ve içine konulacağı yem çok önemlidir. Yanlış yere konulması ya da yemin bulunduğu alana insan eli değmemesi gerekir aksi durumda ilaçlama başarısız sonuçlanır.

Fare İlaçlama Şirketi yılların verdiği tecrübesini müşterilerine sunuyor;

Firma 2007 yılından beri ilaçlama sektöründe çalışmalara yapmaktadır. Tüm zamanlarımızı çok verimli kullanmaktayız ve edindiğimiz tüm tecrübelerle ilaçlama sektörüne yenilikler kazandırdık. İS-ÇEV laboratuvarlarında özel haşere ilaçları hazırlamakta, bilgisayar programlarını kullanarak müşterilere ulaşma ve sorunlarını hızlı bir şekilde tespit edip çözüm getirme sadece iki çeşit yeniliğimizdir. Daha fazla bilgi için telefon numaralarımızdan bizden yardım alabilirsiniz

Bir cevap yazın